Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA UCZNIÓW I PRACOWNIKÓW CKPiU w ZABRZU w OKRESIE TRWANIA PANDEMII COVID-19 z uwzględnieniem zasad RODO

Artykuły

Przejdź do - PASJA PODRÓŻOWANIA

PASJA PODRÓŻOWANIA

1 lutego 2023

Przełamując bariery – to temat przewodni V edycji konkursu Pasja Podróżowania, który został zorganizowany przez nasze Centrum 8 grudnia 2022 r. w Łaźni Łańcuszkowej, w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Zabrze - Pani Małgorzaty Mańki-Szulik. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2016 r. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Radek Fogel. Gościem honorowym konkursu był niepełnosprawny podróżnik – Michał Woroch - wheelchairtrip.

Czytaj więcej o: PASJA PODRÓŻOWANIA

26 stycznia 2023

9 grudnia 2022
Przejdź do - Ogólnopolski Tydzień Kariery 2022

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2022

9 grudnia 2022

W dniu 18.11.2022 r. uczestniczyliśmy w spotkaniu podsumowującym wydarzenia zorganizowane w naszym mieście w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w budynku Wieży Ciśnień Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. W ramach tego spotkania zaplanowano także wręczenie nagród laureatom konkursów organizowanych w zabrzańskich placówkach oświatowych. Nasza placówka dostała także podziękowania za wkład w rozwój poradnictwa zawodowego w Zabrzu oraz pomoc w organizacji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2022 w Zabrzu.

Czytaj więcej o: Ogólnopolski Tydzień Kariery 2022
Przejdź do - VI edycja Szkolnych Mistrzostw Zabrza w Stylizacji Fryzur

VI edycja Szkolnych Mistrzostw Zabrza w Stylizacji Fryzur

28 listopada 2022
10.11.2022
W tym dniu w CKPIU Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu odbyła się VI edycja Szkolnych Mistrzostw Zabrza w Stylizacji Fryzur. Honorowy patronat objęła Pani Prezydenta Miasta Zabrze- Małgorzata Mańka- Szulik. Tym razem tematem przewodnim były jesienne przeplatania. Uczestniczki konkursu stworzyły piękne stylizacje w klimacie jesiennym. Walka była bardzo wyrównana jednak zwyciężyli najlepsi. Na pierwszym miejscu uplasowała się Simona Kubicka. Drugie miejsce zajęła Paulina Kitel. Trzecie miejsce zajęła Marta Dodak. Bardzo dziękujemy całemu Zespołowi Pracowni Usługowych z Panem Radosławem Foglem Radek Fogel na czele za zorganizowanie cudownego konkursu oraz przygotowanie i otwarcie pracowni barberskiej. Dziękujemy uczniom zaangażowanym w pokaz mody i pomoc w przygotowaniu dekoracji z Zespół Szkół Nr 3 im. rtm. Witolda Pileckiego w Zabrzu z Angelika Jochemczyk i Krzysztofem Włochowskim na czele. Dziękujemy bardzo Krzysztof Cisowski Gitara za tło muzyczne i wyjątkową atmosferę gitarowego brzmienia. Wielkie podziękowania należą się również sponsorom: Monique - Salon Fryzjerski Zabrze, Hurtownia Fryzjerska NOVA Gliwice, Witraże z pasją, Manager Pol a także Lucjan's Barber Shop za wsparcie, współpracę oraz objęcie patronatem nowo otwartej pracowni, która zapiera dech w piersiach. To trzeba koniecznie zobaczyć! Wyrazy uznania dla Jakub Wolnik – Vice Mistrz Polski w goleniu na gładko za barberskie show. Bardzo gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!! Jesteście wspaniali!!
 
Zapraszamy do obejrzenia materiału od Telewizji Zabrze.

„Zawód od kuchni”

17 listopada 2022

W dniu 15.11.2022 r. braliśmy udział w wydarzeniu towarzyszące Światowemu Tygodniowi Przedsiębiorczości zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy i Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu.

Spotkanie to było skierowane dla uczniów zabrzańskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami różnych zawodów.

Czytaj więcej o: „Zawód od kuchni”

Szkolenie z ochrony danych osobowych

7 listopada 2022

W dniu 03.11.2022 r. dla dyrektorów zabrzańskich placówek oświatowych odbyło się szkolenie z zakresu bezpieczeństwa danych i ochrony danych osobowych.

2 listopada 2022
Przejdź do - Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych

28 października 2022

W naszym Centrum 1 listopada wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej, lokalnej i pracowników naszej placówki.
Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań. 

Czytaj więcej o: Wszystkich Świętych
Przejdź do - Uczniowie w jesiennym plenerze.

Uczniowie w jesiennym plenerze.

28 października 2022

Uczniowie odbywający zajęcia praktyczne w naszym Centrum w zawodzie technik architektury krajobrazu wykonują prace na rzecz Miejskiego Ogrodu Botanicznego w Zabrzu przy ul. Piłsudskiego 60 i uczą się zawodu. Dziękujemy za takie możliwości.

Czytaj więcej o: Uczniowie w jesiennym plenerze.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-03-07
Data publikacji:2016-03-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:38267